Plan treningowy

Gotowe 12-tygodniowe plany treningowe są przygotowane w jak najbardziej uniwersalny sposób, tak aby każdy mógł czerpać z nich korzyści. Ponadto przygotowałem osobne plany dla początkujących i bardziej zaawansowanych. Każda rozpiska składa się z trzech etapów podzielonych na czterotygodniowe okresy, w których będziesz trenować cztery razy w tygodniu. Każdy trening nie powinien Ci zajmować dużo więcej niż 60 min. Jeśli możesz sobie pozwolić na treningi tylko trzy razy w tygodniu to również nie ma problemu – po prostu rób każdy trening po kolei. Możesz korzystać z materiałów pomocniczych, takich jak filmy instruktażowe i wskazówki dietetyczne, które znajdziesz wraz z planem treningowym po zalogowaniu się.

Plan siła i masa

Program SIŁA I MASA jest dla tych, którzy oprócz posiadania muskularnej sylwetki chcą być silniejsi. Ten 3 miesięczny plan ułożony jest w taki sposób abyś w ciągły sposób nabierał masy mięśniowej oraz podnosił coraz większe ciężary w bojach takich jak martwy ciąg, przysiad i wyciskanie sztangi leżąc. Do planu dołączone są wskazówki dietetyczne dla zmaksymalizowania efektów.

Dostępne wkrótce

Plan start

START jest dla osób, które nie miały do czynienia z treningiem siłowym, a chcą zacząć tę przygodę. 3 miesięczny plan jest stworzony z myślą aby rozwijać ciało równomiernie oraz uczyć ćwiczeń z wolnym ciężarem tak aby było bezpiecznie. Dlatego jest tu zachowana optymalna progresja ćwiczeń. Wraz z planem otrzymasz wskazówki dietetyczne, które pomogą Ci jednocześnie gubić tkankę tłuszczową i budować mięśnie.

Dostępne wkrótce

Plan przemiana

Jest to program stworzony z myślą aby zrzucić jak najwięcej tkanki tłuszczowej, zachowując przy tym dotychczasową masę mięśniową co jest kluczowe dla pomyślnego procesu odchudzania bo przecież chcesz stracić kilogramy tłuszczu, a nie mięśni. Oprócz planu treningowego dostaniesz wskazówki jak dostosować swoją dietę dla uzyskania optymalnych efektów.

Dostępne wkrótce

Plan masa

Ten plan powstał dla tych, którzy chcą być duzi. Po prostu. Istnieje wiele metod budowania masy mięśniowej, jednak większość z nich opiera się na efektach zawodowych kulturystów. Mój plan został ułożony z myślą o przeciętnym Kowalskim, który nie ma nic wspólnego z dopingiem. Program zakłada 6 treningów w tygodniu, jednak zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma tyle czasu więc stworzyłem również wersje na 4 dni w tygodniu. Wskazówki dietetyczne pomogą Ci osiągnąć cel.

Dostępne wkrótce