Współpraca on-line

Indywidualnie dopasowany plan treningowy to podstawa. Każdy z nas potrzebuje odpowiednio dobranego zestawu ćwiczeń wraz z ilością serii, liczbą powtórzeń, tempem wykonywania, przerwą pomiędzy ćwiczeniami i progresją ciężaru w kolejnych treningach. Czasami prosty split treningowy nie wystarcza i należy wprowadzić łatwe lub bardziej zaawansowane metody rozwijania siły, masy mięśniowej czy redukcji tkanki tłuszczowej.

Cena planu treningowego na około 8-10 tygodni to około 100-200 zł w zależności od Twoich potrzeb.
Skontaktuj się ze mną aby dowiedzieć się więcej.

Aby plan treningowy przynosił największe efekty, stworzyłem na swojej stronie specjalną platformę, do której otrzymasz swój login i hasło. W tym miejscu znajdziesz filmy instruktażowe z testami do przeprowadzenia oceny funkcjonalnej, które sam/a nagrasz na swojej siłowni lub w domu. Wypełnisz również krótki kwestionariusz, w którym opiszesz swoją przeszłość treningową oraz wskażesz swoje cele i oczekiwania. Dzięki temu sprawdzę Twoją sprawność i będę mógł dobrać do Twojego planu treningowego najlepsze ćwiczenia aby osiągnąć efekt.
Oprócz tego po zalogowaniu się będziesz miał/a dostęp do bazy filmów, pokazujących prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń.