JESTEM JACEK.
TWÓJ TRENER.
Nie zamierzam Ci mydlić oczu moim indywidualnym podejściem czy też holistyczną wiedzą na temat treningu i zdrowego trybu życia – tym powinien cechować się każdy trener.
Moją misją jest edukacja, pomoc i uświadamianie ludzi na temat tego jak działa nasze ciało i jak nad nim panować aby przez całe życie być zdrowym, sprawnym, silnym i szczęśliwym człowiekiem ze szczupłą, umięśnioną, wysportowaną lub atletyczną sylwetką
Uczę się od lepszych od siebie. Uczestniczę w ważnych seminariach, codziennie coś czytam, myślę o tym i weryfikuję czy przyda się to w mojej pracy. Wcześniej, jak niemal każdy, popełniałem mnóstwo głupot treningowych i dietetycznych, bo przecież jestem zwykłym człowiekiem – takim jak Ty. Uczyłem się na własnych błędach po to abyś Ty ich nie popełniał.
Oczywiście skończyłem studia magisterskie na wrocławskim AWFie, ale to seminaria, o których pisałem wyżej, dały mi najwięcej doświadczenia. Wolę nie zanudzać z kim były te szkolenia – strzelam, że i tak nie znasz tych nazwisk, jednak jeśli Cię to interesuje to TUTAJ znajdziesz moje zdjęcia z seminariów.
Zajmuję się głównie treningiem siłowym, ale nie obawiaj się, jeśli nie chcesz, to nie musisz dźwigać jak ciężarowiec.

  • Chcesz schudnąć? Pomogę Ci.
  • Chcesz nabrać masy mięśniowej? Pomogę Ci.
  • Chcesz być zdrowszym i sprawniejszym człowiekiem? Pomogę Ci.
  • Chcesz zmienić swoje życie? Również Ci pomogę.

Jacek