PASJA

Pasja do sportu, rzetelna wiedza poparta studiami wyższymi oraz ukończonymi szkoleniami, doświadczenie i profesjonalizm. To słowa, które powinny opisywać godnego zaufania trenera. Wszystkie mogę przypisać do swojej osoby.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Jeśli chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej, zmienić swoje nawyki żywieniowe, poprawić jakość życia to trafiłeś na właściwą osobę!
Treningi prowadzę w kameralnym studiu przeznaczonym wyłącznie na treningi personalne. Bez tłoku i w komfortowych warunkach.

PROFESJONALIZM

Stawiam na kompleksowe rozwiązania, wierzę w synergię działań. Tylko połączenie indywidualnego planu treningowego, praca nad mobilnością, ugruntowana wiedza o zbilansowanym żywieniu oraz pełna regeneracja przyniosą efekty warte współpracy.

Trener personalny Jacek Wujda


Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, która dała mi solidne podstawy  anatomii, fizjologii, biochemii i biomechaniki ludzkiego ciała. Ponadto posiadam legitymację instruktora sportu o specjalizacji w kulturystyce, wydaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowowej. Oprócz tego wiedzę zdobywałem na szkoleniach i warsztatach dotyczących treningu, dietetyki i pracy trenera.
Z dumą mogę powiedzieć, że jestem jednym z najlepiej wyszkolonych trenerów we Wrocławiu. Należę do nielicznej grupy osób, znających i potrafiących wykorzystywać zaawansowane metody treningu siłowego w pracy zarówno ze sportowcem jak i amatorem, który chce zmienić swoją sylwetkę.
Jako trener kładę nacisk na nienaganną technikę wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwo. Wszyscy moi podopieczni otrzymują indywidualny plan treningowy i wskazówki dotyczące żywienia, odpowiadające ich potrzebom. Jestem perfekcjonistą zarówno w pracy z klientem jak i w rozwoju osobistym. Od kilkunastu lat zajmuję się brazylijską sztuką walki – capoeirą, która pokazała mi jak wiele możemy zrobić z własnym ciałem. Dla mnie nie ma ograniczeń, czasami tylko potrzeba więcej czasu i cierpliwości.

team_image
Dmitry Klokov

Wicemistrz olimpijski z 2008 w Pekinie oraz wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy w podnoszeniu ciężarów. Szkolenie z techniki dwuboju.

team_image
Jakub Mauricz

Jeden z najlepszych dietetyków w Polsce. Szkoleniowiec i opiekun dietetyczny wielu wybitnych sportowców m.in. sportów walki, pływania, futbolu amerykańskiego, kulturystyki. Szkolenie z dietetyki i suplementacji.

team_image
Andrzej Wodyn Roszkowski

P.I.C.P lvl 5 wg systemu szkoleń jednego z najsłynniejszych trenerów na świecie, Charlesa Poliquina. Trener wielu wybitnych sportowców, niesamowity autorytet. Szkolenie Strenght training specialist.

team_image
MedFood

Paulina Ihnatowicz i Emilia Ptak-Kasica. Na codzień prowadzą jedną z najlepszych poradni dietetycznych w Polsce. Ogrom wiedzy na temat żywienia. Szkolenie z dietetyki klinicznej.

moje kwalifikacje