Prowadzenie online

Jesteś wystarczająco zmotywowany aby działać samemu ale potrzebujesz do tego konkretnego planu działania? To wybór dla Ciebie!

Prowadzenie dietetyczno-treningowe on-line jest niezwykle skuteczną formą współpracy dla osób, które są wystarczająco zmotywowane aby działać samemu ale potrzebują do tego konkretnego planu działania.

Skuteczna dieta i trening wymaga ewaluacji, czyli ciągłych korekt i  ulepszeń planu na podstawie dotychczasowych efektów. Dlatego współpraca ze ma charakter miesięcznego abonamentu, w ramach którego co tydzień dokonasz pomiarów i napiszesz mi sprawozdanie, dzięki czemu będę miał wgląd w to czy to co robimy przynosi efekty czy jednak potrzeba dokonać zmiany.

Dostaniesz plan treningowy oraz zalecenia co do ilości spożywanych kalorii i makroskładników (białek, węglowodanów i tłuszczy). Nie będzie to gotowy jadłospis. Staram się aby moi podopieczni nauczyli się sami dokonywać dobrych wyborów żywieniowych oraz sami potrafili skomponować zbilansowany posiłek. Dzięki temu zmiany w odżywianiu będą trwałą zmianą na zawsze, a nie tylko na czas trwania diety. To bardzo ważne, biorąc pod uwagę przerażające dane, które pokazują że aż 90% osób podejmujących się odchudzania wraca do poprzedniej wagi w rok do trzech lat!

Cena:
1 miesiąc 249 zł
3 miesiące 699 zł

Kontakt

 

Pozostałe formy współpracy: